A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zmartwiony123 - Tam są nirmalniejsi ludzi niż wielu tutaj
No tak deweloper wybudował nowe osiedle to hotel trzeba rozwalić... a po co ciągnęli nową instalację CO w zeszłym roku... Ktoś powinien za to beknć
@MariuszLewandowski-Fc - Wyrobem człowiekopodobnym, zadufanym w sobie, wszechwiedzącym alfa i omegą jesteś chyba Ty, a przynajmniej tak o sobie myślisz narcyzie. Według tego co piszesz, to lepiej nie pracować wcale, żyć na garnku osób zaradnych i chcących poprawiać swój byt niż nie iść do pracy, tak ? Więc proponuję, weź sobie na utrzymanie jednego czy drugiego bezrobotnego w sile wieku i dopiero się wymądrzaj. Znam to towarzystwo i wiem, że lepiej im nie pracować i wymuszać zasiłki i inne przywileje niż pójść do pracy, jakiejkolwiek. No tak, ale wymagania zachodnie wykształcenie z PGR-u. Takie są realia. Kto chce pracować, pracę znajdzie za godne pieniądze. Tak, uważam że powinny być lokale socjalne o najniższym wymaganym standardzie w których właśnie tak leniwi ludzie powinni mieszkać. Ja musze rano wstawać do pracy żeby zapłacić czynsz, zapewnić dzieciom utrzymanie, bo moja godność jako matki i kobiety mi nie pozwala zachować się inaczej. I nie idę w kierunku dziecioróbstwa w zamian za zasiłki.
Dunowatyś, ,, ,, Przeznaczenie ustaliła Rada jakieś siedem lat temu i protestów nie było. Zamienienie Pekinu w nowoczesne mieszkania to mniejsze koszty niż budowa nowego obiektu i zapewne powstanie tam coś naprawdę topowego bo to bardzo ekologiczna okolica. Beknij sam boś baran - zawsze teren uzbrojony jest droższy a EPEC powinien zwiekszyć sprzedaż trzykrotnie - bez przyłączy się nie da....
Trzeba jeszcze porządek zrobić z Piaskowai Zagonową
A co na to dyrektirzy od spraw bexpieczenstw??
@mieszkanka dzielnicy - Moja droga mam 60 lat i ogromne doświadczenie dlatego zupełnie spokojnie mogę sporo rzeczy napisać z doświadczenia i pamięci... Tak wychowanie dzieci to praca na pełny etat i zupełnie racjonalne jest wsparcie rodzin tak by Matka nie musiała pracować 0 tak wracamy do tradycyjnego układu rodziny co jest wartością społeczną. Środowisko znam ale zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Jako stoczniowiec wolę pracować za granicą i na co dzień widzę jak Europa jest przejmowana przez wyznawców Allacha. Wolę niepracujące matki niż 15 małych machometan z Polskim paszportem choć znałem kiedyś polskiego Tatara spod Ełku - zaj.. koleżka, Tyle realia płacowe w Elblągu to tragedia - poczytaj dane statystyczne o analizę SWOT strategi Miasta i Województwa może zrozumiesz dlaczego wiem więcej niż ty, . Lokale socjalne ok i nie wymagam złotych sedesów. Wykształcenie na zmiennym rynku pracy jest wartością iluzoryczną - zdolność do przyswajanie wiedzy - cenną. Skoro zakładasz że jest dobrze płatna praca w Elblągu to poproszę i wskazanie pracodawcy który zaproponuje mi 20 tyś zł miesięcznie na przykład jako operatorowi - programiście obrabiarek CNC. Oferty za 4500 zł brutto proponuje sobie darować.4500 euro chętnie, ,, ,
A niby brakuje mieszkań, gdyby budynek został wyremontowany z zewnątrz i wewnątrz na pewno pasowałby do budynków które powstają, wystarczy trochę dobrej woli włodarzy Elbląga, na inne bzdurne projekty pieniądze są, a na remont już nie ma