Wybrany wątek opinii

Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić. Jeśli potrzebna będzie podwyżka to nie mam nic przeciwko temu.
(2025.10.27)
"Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić" - uczciwy pracujący to zrozumie, ale kupiony wyborca za datki już nie
Netkot (2025.10.27)
Powrót do komentarzy