UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić. Jeśli potrzebna będzie podwyżka to nie mam nic przeciwko temu.
Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić. Jeśli potrzebna będzie podwyżka to nie mam nic przeciwko temu.