UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Było sie ubezpieczyć, a o ubezpieczeniu cicho- nie wolno pytać, destrukcje sami robią- co z tym posterunkim ochrony? Co z instalacją zraszającą- dziwne by było gdyby ubezpieczenie wypłaciło pieniądze wobec takich zaniedbań. - tak jak ktoś napisał wcześniej ryzyko požaru jest b. duże, nagromadzenie odpadów róžnych I samozapłon kilkakrotnie wieksze, niż w pozostałych zakładach. produkcyjnych Nadzór jest tu kluczowym elementem, który ktoś bezmyśnie wyłączył. Kto ? łatwe do sprawdzenia Mówią, że osioł jak ma za dobrze, to idzie na lód tańczyć

BBT.

Anuluj