UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było sie ubezpieczyć, a o ubezpieczeniu cicho- nie wolno pytać, destrukcje sami robią- co z tym posterunkim ochrony? Co z instalacją zraszającą- dziwne by było gdyby ubezpieczenie wypłaciło pieniądze wobec takich zaniedbań. - tak jak ktoś napisał wcześniej ryzyko požaru jest b. duże, nagromadzenie odpadów róžnych I samozapłon kilkakrotnie wieksze, niż w pozostałych zakładach. produkcyjnych Nadzór jest tu kluczowym elementem, który ktoś bezmyśnie wyłączył. Kto ? łatwe do sprawdzenia Mówią, że osioł jak ma za dobrze, to idzie na lód tańczyć
BBT.