UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No raczej Prezydent sobie poradzi bez dodatkowych podpowiedzi ! Poza tym do tej pory jakos nikogo nie obchodził los ZUO I jego stan ? A po 3 niestety wszystko co latami bylo zaniedbywane w mieście spada na głowę obecnie rządzących i niestety muszą zbierać tego plony !