UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No raczej Prezydent sobie poradzi bez dodatkowych podpowiedzi ! Poza tym do tej pory jakos nikogo nie obchodził los ZUO I jego stan ? A po 3 niestety wszystko co latami bylo zaniedbywane w mieście spada na głowę obecnie rządzących i niestety muszą zbierać tego plony !


Anuluj