UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No raczej Prezydent sobie poradzi bez dodatkowych podpowiedzi ! Poza tym do tej pory jakos nikogo nie obchodził los ZUO I jego stan ? A po 3 niestety wszystko co latami bylo zaniedbywane w mieście spada na głowę obecnie rządzących i niestety muszą zbierać tego plony !