Wybrany wątek opinii

.... a miastu żeby nie przyszło do głowy podwyższać stawek za wywóz śmieci! Trzeba było pilnować żeby się nie spaliło....
(2025.10.27)
Było sie ubezpieczyć, a o ubezpieczeniu cicho- nie wolno pytać, destrukcje sami robią- co z tym posterunkim ochrony? Co z instalacją zraszającą- dziwne by było gdyby ubezpieczenie wypłaciło pieniądze wobec takich zaniedbań. - tak jak ktoś napisał wcześniej ryzyko požaru jest b. duże, nagromadzenie odpadów róžnych I samozapłon kilkakrotnie wieksze, niż w pozostałych zakładach. produkcyjnych Nadzór jest tu kluczowym elementem, który ktoś bezmyśnie wyłączył. Kto ? łatwe do sprawdzenia Mówią, że osioł jak ma za dobrze, to idzie na lód tańczyć
BBT. (2025.10.27)
Powrót do komentarzy