A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ty kto? Nie potrafisz się podpisać?
Hania to ma parcie, albo obowiazek? Super babka kiedyś była, teraz przesiaknela systemem, żeby Michasiowi krzywdy nie zrobić. Ale co zrobić, robota zależna od miasta to trzeba bo.... trzeba. System miejski zmienia ludzi bardzo. Jest kilka osób które przenikając do urzędu zmieniły SIE, na gorsze. Z człowieka w administratora, gdzieś utracajac swoją fajna osobowość, swoje JA. Tylko, żebyście dostrzegli, że to wcale nie jest fajne! Choć pewnie o tym wiecie, czasem się dusicie, ale robicie dobra minę do złej gry. Szkoda was hihi
Niech kobiety na przystanku nie palą i nie rzucają pod buta kiedy jedzie autobus.
Dziękuję. Skorzystałam poraz pierwszy z mammografii dzięki tej akcji.
To ja już wolę te mężatki i byłe mężatki, które robią dobrze. Pozdrawiam Ewcię. Podobno teraz z kryminalistą? Trochę wstyd tak nisko....
Jak chcesz kogoś pouczać, to sam/sama naucz się pisać poprawnie. Bo i u Ciebie dramat z ortografią.
Która kobieta wniesie mie lodówkę do mieszkania II piętro stoi pod blokiem a jeszcze trzeba wynieść starą lodówkę i pralkę wnieść i podłączyć.....
super, że kobiety zbierają się i debatują o zdrowiu. dla mnie kluczowe są kobiece sprawy, bo z tym miałam problem, na szczęście partner mi pomógł i wziął antykoncepcję na siebie. miał różne pomysły, ale najlepszym okazało się zrobienie wazektomii. nie była to szybka decyzja, ale pewna, dużo się dowiedział z wazektomia. com zanim się zdecydował. w tej chwili absolutnie nie żałuje.
Za długie łańcuchy z kuchni.
@Ciotka Irena - Jestem kobietą, wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
Wolna jak rzeka nigdy, nigdy nie poddam się!-:)) żadnym naciskom, organizacjom, stowarzyszeniom i partyjką! Az zal patrzeć jak wiele jest samotnych i nieszczęśliwych kobiet szukających swojego szczęścia i substytutów w życiu