UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Która kobieta wniesie mie lodówkę do mieszkania II piętro stoi pod blokiem a jeszcze trzeba wynieść starą lodówkę i pralkę wnieść i podłączyć.....

JanekMaliniak

Anuluj