Wybrany wątek opinii
Dziękuję. Skorzystałam poraz pierwszy z mammografii dzięki tej akcji.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Każda kobieta mogła zrobić badanie... otóż nie!Tylko wcześniej zapisana i to ograniczyło możliwości innym, a nie powinno.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2