UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hania to ma parcie, albo obowiazek? Super babka kiedyś była, teraz przesiaknela systemem, żeby Michasiowi krzywdy nie zrobić. Ale co zrobić, robota zależna od miasta to trzeba bo.... trzeba. System miejski zmienia ludzi bardzo. Jest kilka osób które przenikając do urzędu zmieniły SIE, na gorsze. Z człowieka w administratora, gdzieś utracajac swoją fajna osobowość, swoje JA. Tylko, żebyście dostrzegli, że to wcale nie jest fajne! Choć pewnie o tym wiecie, czasem się dusicie, ale robicie dobra minę do złej gry. Szkoda was hihi

Filozof