Wybrany wątek opinii

Teraz nie ma takiego problemu jak trzy - cztery lata temu.... - niema kolejek do żadnych lekarzy szpitale pieniędzy mają w brut. Operacje zabiegi wykonywane z dnia na dzień idzie jak na taśmie. Co za szczęśliwy kraj normalnie Tuskolandia.
(2025.10.25)
zamiast pierdoły wymyślać naucz się pisać, brud, brud, brudne myśli masz
(2025.10.25)
I polowa nie chwyciła ironii. Tacy czytelnicy. Chłopa dawno nie miały i się nudzą, a starość goni. Kiedyś to były koła gospodyń....
(2025.10.25)
Jak chcesz kogoś pouczać, to sam/sama naucz się pisać poprawnie. Bo i u Ciebie dramat z ortografią.
KibiczProstej (2025.10.25)
A było tak pięknie po 8 latach pislandii. Zero kolejek, szpitale bogate, personelu w bród. I przyszedł Tusk i zepsuł taką idyllię. No ma Pani rację. Czuć w Pani wypowiedzi rzetelność i uczciwość. Brawo.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy