Wybrany wątek opinii
Przepraszam za nieobecność, ale sobotni poranek spędzam pijąc kawkę z mężem i delektuję się spokojem, ciszą, wspólną rozmową, z dala od ludzi, problemów, polityków, spraw zawodowych i opowieściami z mchu I paproci,
Do moderacji
Odpowiedz
21
8
A ty kto? Nie potrafisz się podpisać?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Ciotka Irena - Jestem kobietą, wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
Wolna jak rzeka nigdy, nigdy nie poddam się!-:)) żadnym naciskom, organizacjom, stowarzyszeniom i partyjką! Az zal patrzeć jak wiele jest samotnych i nieszczęśliwych kobiet szukających swojego szczęścia i substytutów w życiu
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Na spotkaniu nie byłem bo tansem nie jestem ale masz rację - żal że faceci zachowują się jak pętaki ale cóż - takie mamy czasy. Wszyscy szukamy substytotów od czasu gdy Jeferson zapisał z Konstytucji USA prawo do szczęścia skończyła się katolicka koncepcja dążenie do zbawienia która stworzyła cywilizację europejską. śp Stanisław Lem pisał o automatach z LSD chyba w "Kongresie futurologicznym " a dziś powoli taki mamy świat.... Naciski i partyjki to patologia ale stowarzyszenia tworzone dla określonych zadań - czemu nie ? Partyjniactwo nie może ograniczać wolnej woli no chyba że ktoś jest miękkiszonem i woli być w stadzie jemu podobnych....
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Godne to i sprawiedliwe słuszne i zbawienne nie mniej Panie mają prawo do spotkań i super że się w końcu zebrały... od czasu wyjazdu Angeliki do Warszawy wydawało się że brak w tym mieście " kobiet " i przypominam że opowieści z mchu i paproci to nieodmiennie domena kobiet j jako mężczyzna nawet lubię posłuchać owego szczebiotania o niczym, ,, ,,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0