UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak chcesz kogoś pouczać, to sam/sama naucz się pisać poprawnie. Bo i u Ciebie dramat z ortografią.
KibiczProstej
Jak chcesz kogoś pouczać, to sam/sama naucz się pisać poprawnie. Bo i u Ciebie dramat z ortografią.
KibiczProstej