A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@czas start - Brawo! W punkt!!!
Moja Punia się nie skarży ma pracę za biurkiem 4 mieszkania fiata dziecko z innym
moja Żona, powiedziała mi wczoraj, czytając te brednie o tym spotkaniu, ty jesteś moją siłą... i nic więcej w temacie...
Hania, ogarnij się, dobrostan to może mieć żywiec lub bydło na farmach... jaką wam z mózgu zrobili wodę... masakraaaaa
Niech w Iraku zrobią takie zebranie to zobaczą swoją wartość !
Widzę, że jest funklub Ewci. Bo i stara się liczyć i lody lubi. Cud dziewucha ale szkoda, że teraz kryminalistę obsługuje.
Rada kobiet przy prezydencie hahaha a prezydent będzie że swojego nadania powoływał? Czy można wiedzieć w jaki sposób wesprzecie Pana Prezydenta Michala? hehehehe, przepalacie temat. Hania Ty naprawdę byłaś fajna kobitka. Dzisiaj to woda z mózgu raczej zrobiona. pobudka
Odrealniony" to przymiotnik opisujący osobę, która doświadcza derealizacji, czyli poczucia, że otaczający ją świat jest nierealny, jakby śniła lub żyła w innym świecie. Zjawisku temu często towarzyszy uczucie wyobcowania, lęk oraz poczucie braku wpływu na własne działania i otoczenie.
Dobrostan to mogą mieć zwierzęta w chlewie lub oborze. Co to za nowomowa?
Każda kobieta mogła zrobić badanie... otóż nie!Tylko wcześniej zapisana i to ograniczyło możliwości innym, a nie powinno.