UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg dziękuję pisowcom za troskę o nasze miasto. Basen za 90 mln "zarobił" 40 TYŚ w 2 miesiące. Teraz będzie generował koszty przez 10 miesięcy. Mimo wszystko dziękujemy bo BASEN W ELBLĄGU przyniósł więcej dochodów niż elektrownia w Ostrołęce, Fabryka Izery, Lotnisko w Radomiu i Przekop Mierzei RAZEM WZIĘTE
Kukułcze jaja od pis