UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Jak już iformowalismy... ". Skąd RG wziął wiedzę że basen odwiedziło 67 tyś osób? Czy tam jest system rozpoznawania twarzy? Jeśli sprzedano 67 tyś biletów to wcale nie oznacza że każdy był tylko raz. Prawda? Po co takie kłamstwa p. redaktor/ko

Portel jak republika