UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co będzie jak okaże się, że w cyklu 12-miesięcznym sumaryczne koszty przekraczają sumaryczne przychody i zamiast 40 tys. zysku jest np.90 tys. straty na działalności biznesowej. I wtedy trzeba będzie dopłacać co roku do tego biznesu z budżetu miasta. Uważam, że taka inwestycja co najmniej powinna się samobilansować i w żadnym przypadku nie być obciążeniem dla budżetu miasta. Dobrze ktoś napisał, że w prywatnych rękach to do tego zysku doszłoby jedno zero z tyłu. I to powinien być target, czyli cel biznesowy.