UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
lepiej napiszcie ile wyniosly straty powodziowe zniszczyliście i basen i zbiornik retencyjny i czym tu się chwalić?
lepiej napiszcie ile wyniosly straty powodziowe zniszczyliście i basen i zbiornik retencyjny i czym tu się chwalić?