Wybrany wątek opinii

Elbląg dziękuję pisowcom za troskę o nasze miasto. Basen za 90 mln "zarobił" 40 TYŚ w 2 miesiące. Teraz będzie generował koszty przez 10 miesięcy. Mimo wszystko dziękujemy bo BASEN W ELBLĄGU przyniósł więcej dochodów niż elektrownia w Ostrołęce, Fabryka Izery, Lotnisko w Radomiu i Przekop Mierzei RAZEM WZIĘTE
Kukułcze jaja od pis (2025.10.24)
@Kukułcze jaja od pis - A co ma PIS do tego basenu?
(2025.10.26)
Powrót do komentarzy