Wybrany wątek opinii
Elbląg dziękuję pisowcom za troskę o nasze miasto. Basen za 90 mln "zarobił" 40 TYŚ w 2 miesiące. Teraz będzie generował koszty przez 10 miesięcy. Mimo wszystko dziękujemy bo BASEN W ELBLĄGU przyniósł więcej dochodów niż elektrownia w Ostrołęce, Fabryka Izery, Lotnisko w Radomiu i Przekop Mierzei RAZEM WZIĘTE
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
@Kukułcze jaja od pis - A co ma PIS do tego basenu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2