51
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po co tam łazicie tam sam gnój pod ziemią trzeba pamiętać o ludziach jak żyją, bo po śmierci to on już tego nie widzi. Wydajecie kasę na kwiatki i świeczki po co to chore. Każdy powinien mieć pamięć w sercu.
jaja jak berety (2025.10.26)
Skupiaj się na opisanej prawdzie .
(2025.10.26)
Kiedy linia kolejowa do Braniewa i do NDG!!!!!
(2025.10.26)
Z powodu wpuszczania samochodów na cmentarz szczególnie Dębica Górna alejki cmentarne są bardzo rozjeżdzone że nawet przejśc nie można same dziury i kałuże
(2025.10.30)

info

5  
  1
Mam nadzieję, że tak jak codziennie, wszystkie autobusy będą jechały naraz, a później przez pół godziny nie będzie żadnego. Inaczej to nie ma sensu, jeszcze kierowcy się pogubią.
KrużganekOświaty (2025.10.30)

info

1  
  3
Tego co wymyślił trasę 11 odizolować na pięć lat do lochu
(2025.10.30)

info

6  
  2
Szkoda że już dzisiaj nie było kanarów w 11-stce bo by ich ludzie zmiażdżyli ? Ten co wymyślił trasę powinien ponieś konsekwencje bo ludzie naprawdę są wykończeni, dziś widziałem dwa omdlenia ale cóż ktoś testuje ludzi a sam jeździ za służbowe paliwo ! Tak logicznie to od dworca powinien startować autobus jak było 23. Nie rozumie dlaczego autobus C mija dworzec a 11 robi orbitę, podobnie wokół Grottgera !
(2025.10.30)

info

5  
  3
Za wymyśloną trasę linii 11 twórca powinien siedzieć! Może jednym autobusem całe miasto oblecicie? Skandal Natychmiast to zmienić na 11 DAWNĄ, a nie wymyśloną przez jakiegoś cwaniaka.
(2025.10.30)

info

6  
  2
A z jaką częstotliwością będą kursować dodatkowe autobusy, to już nigdzie nie znajdziesz. Pasażeru - posiedzisz sobie na przystanku i poczekasz, to cię nauczy cierpliwości...
Bezproblemowy (2025.10.30)

info

3  
  5
@vx - "problem o sto % mniejszy" - dobre, dobre. Ot intelekt. No geniusz.
(2025.10.31)