A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po co tam łazicie tam sam gnój pod ziemią trzeba pamiętać o ludziach jak żyją, bo po śmierci to on już tego nie widzi. Wydajecie kasę na kwiatki i świeczki po co to chore. Każdy powinien mieć pamięć w sercu.
Skupiaj się na opisanej prawdzie .
Kiedy linia kolejowa do Braniewa i do NDG!!!!!
Z powodu wpuszczania samochodów na cmentarz szczególnie Dębica Górna alejki cmentarne są bardzo rozjeżdzone że nawet przejśc nie można same dziury i kałuże
Mam nadzieję, że tak jak codziennie, wszystkie autobusy będą jechały naraz, a później przez pół godziny nie będzie żadnego. Inaczej to nie ma sensu, jeszcze kierowcy się pogubią.
Tego co wymyślił trasę 11 odizolować na pięć lat do lochu
Szkoda że już dzisiaj nie było kanarów w 11-stce bo by ich ludzie zmiażdżyli ? Ten co wymyślił trasę powinien ponieś konsekwencje bo ludzie naprawdę są wykończeni, dziś widziałem dwa omdlenia ale cóż ktoś testuje ludzi a sam jeździ za służbowe paliwo ! Tak logicznie to od dworca powinien startować autobus jak było 23.
Nie rozumie dlaczego autobus C mija dworzec a 11 robi orbitę, podobnie wokół Grottgera !
Za wymyśloną trasę linii 11 twórca powinien siedzieć! Może jednym autobusem całe miasto oblecicie? Skandal Natychmiast to zmienić na 11 DAWNĄ, a nie wymyśloną przez jakiegoś cwaniaka.
A z jaką częstotliwością będą kursować dodatkowe autobusy, to już nigdzie nie znajdziesz. Pasażeru - posiedzisz sobie na przystanku i poczekasz, to cię nauczy cierpliwości...
@vx - "problem o sto % mniejszy" - dobre, dobre. Ot intelekt. No geniusz.