UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co tam łazicie tam sam gnój pod ziemią trzeba pamiętać o ludziach jak żyją, bo po śmierci to on już tego nie widzi. Wydajecie kasę na kwiatki i świeczki po co to chore. Każdy powinien mieć pamięć w sercu.

jaja jak berety

Anuluj