A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
każdego miejsca dla wszystkich nigdy nie było i nie będzie dojazdu, proste jak drut. Rusz dupę a nie czekać !
Do zarządcy cmentarza Dębica ! Dlaczego portiernia przepuszcza zdrowych i młodych ludzi do samego grobu ? Każdego dnia tak się dzieje ! Wystarczy łapówka albo legitymacja na pokaz ? Niech cmentarz stanie się ostoją i spokojem a nie rywalizacja kto ma lepszy i droższy pomnik ! Nawet już zdjęcia są na stojąco osoby która żyje i opiekuje się już SWOIM grobem, szok ! Tam jest wywyższenie a już na pewno nie ma wiary ! Do czego jeszcze doprowadzi ta profanacji już nie spokoju ?
czarne busy z miejscami leżącymi
Wszystkie drogi prowadzą na cmentarz
Czy ty wiesz co znaczy odrealniona?
Odrealniony" to przymiotnik opisujący osobę, która doświadcza derealizacji, czyli poczucia, że otaczający ją świat jest nierealny, jakby śniła lub żyła w innym świecie. Zjawisku temu często towarzyszy uczucie wyobcowania, lęk oraz poczucie braku wpływu na własne działania i otoczenie.
Dzis jechałem 11 to była tragedia, trudno bylo wsiąść bo byl przepełniony, cały autobus seniorów bez możliwości wolnego miejsca! Czy dalej będą udawać ze zrobili idiotyzm komunikacyjny czyli tzw. Fuszerkę!
To nie 11 jest odrealniona tylko ci co tworzyli jej trasę!
@vx - Polski język trudna.
To nie trasa 11 jest problem, w Elblągu mieszka zbyt dużo seniorów. Pomyśl tylko - gdzie senior spotyka kolegów/koleżanki ? A gdzie ze znajomymi spotyka się osoba w wieku 18-35 ? Banalna zagadka. Należałoby tych nadmiarowych seniorów wysyłać na granicę z RoSSja - autobusem w jedną stronę - zamiast dronów.