UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że tak jak codziennie, wszystkie autobusy będą jechały naraz, a później przez pół godziny nie będzie żadnego. Inaczej to nie ma sensu, jeszcze kierowcy się pogubią.

KrużganekOświaty

Anuluj