UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że tak jak codziennie, wszystkie autobusy będą jechały naraz, a później przez pół godziny nie będzie żadnego. Inaczej to nie ma sensu, jeszcze kierowcy się pogubią.
KrużganekOświaty
Mam nadzieję, że tak jak codziennie, wszystkie autobusy będą jechały naraz, a później przez pół godziny nie będzie żadnego. Inaczej to nie ma sensu, jeszcze kierowcy się pogubią.
KrużganekOświaty