UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że już dzisiaj nie było kanarów w 11-stce bo by ich ludzie zmiażdżyli ? Ten co wymyślił trasę powinien ponieś konsekwencje bo ludzie naprawdę są wykończeni, dziś widziałem dwa omdlenia ale cóż ktoś testuje ludzi a sam jeździ za służbowe paliwo ! Tak logicznie to od dworca powinien startować autobus jak było 23. Nie rozumie dlaczego autobus C mija dworzec a 11 robi orbitę, podobnie wokół Grottgera !


Anuluj