51
01.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@vx - Jakbym miał tak poważne problemy z pisaniem to nie chwaliłbym się tym.
(2025.10.31)
Właśnie, przez Kamienice Elbląską , wchodzącą w skład sołectwa Kamionek Wielki.
(2025.10.31)
mnie tam trasa jedenastki odpowiada, Szkoda, że na chwilę nie zagląda na Zawodzie, Nie rozumiem stara trasa powinna wrócić, czyli pętla nad jarem i pętla w Nowakowie. Z resztą czy wszyscy poza zgrają emerytów, którzy codziennie walą na cmentarz. Kto pokonuje całą trasę codziennie.100 razy wolę obecną 11 jechać z Zawady na dworzec niż 19 i 13.Więc reszta trasy mi lotto.
Kapitan Żbik z KO (2025.10.31)

info

1  
  1
Smutno gwiżdże wiatr Pożegnalne szarfy na wiankach rozwiewa wiatr migają jak ludzkie oczy płonące lichtarze z nostalgią i smutno gwiżdże wiatr i tylko żalu w sercach mamy w nadmiarze. Wśród złotych liści aleją śliską od łez porusza się marsz żywych jak co roku w zamyśleniu spuszczone głowy idą w ciszy w powolnym miarowym równym kroku. Cmentarz okryty białym woalem mgły spadają wolno srebrne krople deszczu odnoszę wrażenie że płaczą niebiosa i wonny zapach wosku czuć w powietrzu. Złociste chryzantemy kołyszą się na wietrze wokoło płonie morze zniczy jakby na chwilę cmentarz zapłonął tysiące których nikt nie zliczy. W półmroku widzę cienie umarłych i słyszę głos kochanej matki dziękuję ci synu jak co roku znowu przyniosłeś piękne kwiatki. Lecz nie widzę jej twarzy to tylko omam słyszę i widzę kolejne twarze wiem że to wymysł mojej wyobraźni złudzenie i kolejne miraże. Lecz rozpacz w sercu taka żywa wciąż prą do przodu ludzkie tłumy ten marsz to hołd tym co odeszli chwila refleksji zadumy. Henryk Siwakowski.
(2025.11.01)

info

0  
  0
@vx - Naprawdę tak myślisz?To należy zlikwidować wszystkie święta, z niedzielami włącznie.
mm263 (2025.11.01)
Dzisiaj pierwszego listopada jest święto tych co przez cały rok nie mają czasu by posprzątać groby. Tych co idą na pokaz bo wypada by ich zobaczono, no i fotka koniecznie !
(2025.11.01)

info

1  
  1
@mm263 - Nie ma świętych, wszyscy są równi ! Czy Pan Jezus nadał to święto czy kler ? Wiarę trzeba mieć w sercu a nie na pokaz !
(2025.11.01)
Komunikacją bezpłatnie za to REKLAMÓWKI do SUPER DROGICH kwiatów-płatne 2 zł.
nie kupować tam. (2025.11.01)

info

2  
  1
Jeden komunikacyjny paraliż i nic więcej, ... ZERO wcześniejszej rzetelnej informacji
Kat na patologię (2025.11.01)

info

0  
  4
Tramwaj na cm. Dębica czas budować.
(2025.11.01)

info

1  
  1