UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co tam łazicie tam sam gnój pod ziemią trzeba pamiętać o ludziach jak żyją, bo po śmierci to on już tego nie widzi. Wydajecie kasę na kwiatki i świeczki po co to chore. Każdy powinien mieć pamięć w sercu.

jaja jak berety