Wybrany wątek opinii

Do zarządcy cmentarza Dębica ! Dlaczego portiernia przepuszcza zdrowych i młodych ludzi do samego grobu ? Każdego dnia tak się dzieje ! Wystarczy łapówka albo legitymacja na pokaz ? Niech cmentarz stanie się ostoją i spokojem a nie rywalizacja kto ma lepszy i droższy pomnik ! Nawet już zdjęcia są na stojąco osoby która żyje i opiekuje się grobem, szok ! Tam jest wywyższenie a już na pewno nie ma wiary ! Do czego jeszcze doprowadzi ta profanacji już nie spokoju ?
(2025.10.23)
Po co tam łazicie tam sam gnój pod ziemią trzeba pamiętać o ludziach jak żyją, bo po śmierci to on już tego nie widzi. Wydajecie kasę na kwiatki i świeczki po co to chore. Każdy powinien mieć pamięć w sercu.
jaja jak berety (2025.10.26)
Powrót do komentarzy