UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z powodu wpuszczania samochodów na cmentarz szczególnie Dębica Górna alejki cmentarne są bardzo rozjeżdzone że nawet przejśc nie można same dziury i kałuże


Anuluj