UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z powodu wpuszczania samochodów na cmentarz szczególnie Dębica Górna alejki cmentarne są bardzo rozjeżdzone że nawet przejśc nie można same dziury i kałuże
Z powodu wpuszczania samochodów na cmentarz szczególnie Dębica Górna alejki cmentarne są bardzo rozjeżdzone że nawet przejśc nie można same dziury i kałuże