UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zróbcie zdjęcie tej wiaty rowerowej pod kątem to zobaczycie na niej 2 banery. Jeden - ZATRUDNIAMY, a drugi STRAJKUJEMY. Do niedawna był też baner ZWALNIAMY. A więc mielibyśmy ZATRUDNIAMY - STRAJKUJEMY - ZWALNIAMY. I to jest przyszłość tego zakładu