UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowni Państwo jak widzicie zle sie dzieje już nie tylko w Elblągu ale i całym kraju pod rzadem PO. Tu w Elblagu jest kolebka i bastion PO i co z tego wynikło? A no tyle że Elbląg jest zacofany w rozwoju i grabiony. Budowa portu morskiego została celowo zatrzymana, kolej nadzalewowa celowo z likwidowana, wyburzane sa zabytkowe kamienice, komunikacja miejska nie działa, połaczenia kolejowe sa bardzo słabe, brakuje nowych miejsc pracy a te ktore byly wlasnie sa likwidowane bo firmy sie zwijaja. Nie ma zadnej koncepcji rozwoju przemyslowego, ekonomicznego miasta. Towarzysze z nadania KCPO maja za zadanie dotrwac w okopach do konca tej kadencji.
Polexit