UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zróbcie zdjęcie tej wiaty rowerowej pod kątem to zobaczycie na niej 2 banery. Jeden - ZATRUDNIAMY, a drugi STRAJKUJEMY. Do niedawna był też baner ZWALNIAMY. A więc mielibyśmy ZATRUDNIAMY - STRAJKUJEMY - ZWALNIAMY. I to jest przyszłość tego zakładu