UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu
Elbląg nie chce pisowskich
Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu
Elbląg nie chce pisowskich