UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu

Elbląg nie chce pisowskich

Anuluj