A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.
Łysy z Robotniczej z golą klatą ?? Oddżwierny klatek schodowych ?? To... on ??
Proszę wziąć pod rozwagę te swoje słowa.... kto będzie ich utrzymywał? Za najcięższe przestępstwa KS przywrócić! Dobry przykład idący z góry i się uspokoją... jak będą wiedzieli, że kara jest nieunikniona i wysoka, a raczej najwyższa, to dwa razy pomyślą za nim coś zrobią!
No a ja biegałem w sztachecie 4 x 1000m z przeszkodą w wysławianiu się
@Godny naśladowca - A to że plemiel był kibolem i chodził na ustawki to ci nie przeszkadza? Tylko nagle prezydent bo akurat rozdmuchali ten temat?
@Godny naśladowca - No no, PO będzie miało nowego wyborcę.... jak go posadzą.
@bra - pięknie gość podsumował twoje ujadanie-olbrzymi szacun dla niego
Jaka młodzież Gamonu, kolś ma 39 lat.
Co to ma wspólnego z artykułem?
Nigdy nie zrozumiem po co ludzie wysiadają z samochodu na jakiegoś typa co zajeżdża drogę. Ja bym go ominął i pojechał dalej. A jakby chciał mnie zatrzymać to bym typa po prostu rozjechał i tyle.