40
16.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.
(2025.10.16)
Łysy z Robotniczej z golą klatą ?? Oddżwierny klatek schodowych ?? To... on ??
: ) ... (2025.10.16)

info

3  
  1
Proszę wziąć pod rozwagę te swoje słowa.... kto będzie ich utrzymywał? Za najcięższe przestępstwa KS przywrócić! Dobry przykład idący z góry i się uspokoją... jak będą wiedzieli, że kara jest nieunikniona i wysoka, a raczej najwyższa, to dwa razy pomyślą za nim coś zrobią!
#KS (2025.10.17)
No a ja biegałem w sztachecie 4 x 1000m z przeszkodą w wysławianiu się
Coś poszło w bok (2025.10.17)
@Godny naśladowca - A to że plemiel był kibolem i chodził na ustawki to ci nie przeszkadza? Tylko nagle prezydent bo akurat rozdmuchali ten temat?
(2025.10.17)
@Godny naśladowca - No no, PO będzie miało nowego wyborcę.... jak go posadzą.
(2025.10.17)
@bra - pięknie gość podsumował twoje ujadanie-olbrzymi szacun dla niego
kahatella/netkot/haha (2025.10.17)
Jaka młodzież Gamonu, kolś ma 39 lat.
Gnoom (2025.10.17)
Co to ma wspólnego z artykułem?
(2025.10.17)
Nigdy nie zrozumiem po co ludzie wysiadają z samochodu na jakiegoś typa co zajeżdża drogę. Ja bym go ominął i pojechał dalej. A jakby chciał mnie zatrzymać to bym typa po prostu rozjechał i tyle.
zeneklopyto (2025.10.17)

info

3  
  0