UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.