UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie zrozumiem po co ludzie wysiadają z samochodu na jakiegoś typa co zajeżdża drogę. Ja bym go ominął i pojechał dalej. A jakby chciał mnie zatrzymać to bym typa po prostu rozjechał i tyle.
zeneklopyto
Nigdy nie zrozumiem po co ludzie wysiadają z samochodu na jakiegoś typa co zajeżdża drogę. Ja bym go ominął i pojechał dalej. A jakby chciał mnie zatrzymać to bym typa po prostu rozjechał i tyle.
zeneklopyto