Wybrany wątek opinii
W 89 Powstały 4 partie PO PIS PSL LEWICA. Teraz udają, że nie są razem a w TV rozgrywa się teatrzyk tak abyś myślał, że masz jakiś wybór. W myśl zasady raz my, raz wy i NIKT nie siedzi. PO i PIS czyli tzw antypolski POPIS głosuje w sejmie tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISU.
Do moderacji
Odpowiedz
6
51
@KaczorDonald - Ty chyba po za wiochą nie widzisz nic skoro wszystko pod politykiem. Gdyby nie Tusk nie byłoby dla was 800+ bo państwo PiS rozkradli wszystko
Do moderacji
Odpowiedz
33
30
@KaczorDonald - módl się do gaśnicy
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
To trzeba być.... mędrcem.800 plus to zadłuża Tuska. Tak samo jak CPK, elektrownia atomowa, żeglowna Odrą czy astronomiczne zadłużenie Polski. W Kownie my przypomniano, że ma Tole. Z a to żona Tuska mabiznesmena z Trójmiasta.
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
Prorosyjskie jest PO. Kto oddał śledztwo Putinowi, czy dążył do resetu z Rosją jaką jest. Przypadkiem nie Tusk z Sikorskim. Od kiedy konfederacja jest rosyjska. No chyba że TVN i GW tak twierdzą.
Do moderacji
Odpowiedz
4
21
@bra - Konfederacja jest prorosyjska bo non stop powiela rosyjską propagandę kłamiąc i manipulując faktami. Nie słyszałem nic z ust polityków konfy aby atakowali putina czy rosję.
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
@bra - pięknie gość podsumował twoje ujadanie-olbrzymi szacun dla niego
Do moderacji
Odpowiedz
4
1