Wybrany wątek opinii

W 89 Powstały 4 partie PO PIS PSL LEWICA. Teraz udają, że nie są razem a w TV rozgrywa się teatrzyk tak abyś myślał, że masz jakiś wybór. W myśl zasady raz my, raz wy i NIKT nie siedzi. PO i PIS czyli tzw antypolski POPIS głosuje w sejmie tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISU.
KaczorDonald (2025.10.16)
@KaczorDonald - Ty chyba po za wiochą nie widzisz nic skoro wszystko pod politykiem. Gdyby nie Tusk nie byłoby dla was 800+ bo państwo PiS rozkradli wszystko
(2025.10.16)
@KaczorDonald - módl się do gaśnicy
(2025.10.16)
@KaczorDonald - " PO i PIS czyli tzw antypolski" - Rosyjska konfa za to już bardzo Polska. Wstydu nie masz
(2025.10.16)
To trzeba być.... mędrcem.800 plus to zadłuża Tuska. Tak samo jak CPK, elektrownia atomowa, żeglowna Odrą czy astronomiczne zadłużenie Polski. W Kownie my przypomniano, że ma Tole. Z a to żona Tuska mabiznesmena z Trójmiasta.
bra (2025.10.16)
Prorosyjskie jest PO. Kto oddał śledztwo Putinowi, czy dążył do resetu z Rosją jaką jest. Przypadkiem nie Tusk z Sikorskim. Od kiedy konfederacja jest rosyjska. No chyba że TVN i GW tak twierdzą.
bra (2025.10.16)
@bra - Konfederacja jest prorosyjska bo non stop powiela rosyjską propagandę kłamiąc i manipulując faktami. Nie słyszałem nic z ust polityków konfy aby atakowali putina czy rosję.
sratata (2025.10.16)
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.
(2025.10.16)
@bra - pięknie gość podsumował twoje ujadanie-olbrzymi szacun dla niego
kahatella/netkot/haha (2025.10.17)
Powrót do komentarzy