UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Godny naśladowca - A to że plemiel był kibolem i chodził na ustawki to ci nie przeszkadza? Tylko nagle prezydent bo akurat rozdmuchali ten temat?


Anuluj