A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szabelkowicz z klubu pod błękitną ostrygą.
Jeden biegał z bejsbolem i został prezydentem.
@Irek Szaf - Uważaj bo za pomówienia i oszczerstwa możesz nie tylko ty ale i portel ponieść konsekwencje. Jeśli nie już to najpóźniej za dwa lata... Oby
To trzeba być.... mędrcem.800 plus to zadłuża Tuska. Tak samo jak CPK, elektrownia atomowa, żeglowna Odrą czy astronomiczne zadłużenie Polski. W Kownie my przypomniano, że ma Tole. Z a to żona Tuska mabiznesmena z Trójmiasta.
Prorosyjskie jest PO. Kto oddał śledztwo Putinowi, czy dążył do resetu z Rosją jaką jest. Przypadkiem nie Tusk z Sikorskim. Od kiedy konfederacja jest rosyjska. No chyba że TVN i GW tak twierdzą.
@bra - Konfederacja jest prorosyjska bo non stop powiela rosyjską propagandę kłamiąc i manipulując faktami. Nie słyszałem nic z ust polityków konfy aby atakowali putina czy rosję.
Gdzie są pismani z obrony granic ???
"Dzięki skutecznej akcji naszych funkcjonariszy', brawo wreszcie coś pozytywnego zrobili.
Tak to się kończy gdy społeczeństwo wybiera kibola na prezydenta
@#kierowca - W starczy mieć w głowie nic inaczej puste miejsce na mózg