UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bra - Kasujesz w złotych od miejscowych mocodawców czy bezpośrednio w rublach. Poproś żeby mocodawcy wysłali ciebie na kurs języka polskiego, same rusycyzmy solisz. Co zrobili twoi mocodawcy(płatnicy), żeby odzyskać tupolewa, rozwikłać niedomówienia, zjedli parówki i popili napojem w puszce, całe osiem lat. Brawo.