Wybrany wątek opinii

Za trzy esm po pijaku dostałem Dwa lata na pięć, zawiasy i siedziałem 98 dni ! Do dziś jestem wściekły że nie sto dni ! Fakt namierzyli mnie po dom i czuwali jak psy aż w końcu zapukali, kiedy im uciekłem przez balkon i odpaliłem auto to mnie zatrzymali z bronią więc paragrafów się nazbierało i może dlatego taki wyrok ? Wiem jedno nie były to groźby tylko pijackie fantazje które życie mi zniszczyły na zawsze.... teraz kiedy czytam że już używają broń.. białą czy nie to jednak i takie spoko to warto być nie lojalnym, sobą !
(2025.10.16)
Co to ma wspólnego z artykułem?
(2025.10.17)
Powrót do komentarzy