20
10.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stękali ciągle za progami zwalniającymi na Saperów to teraz będą mieli sznur zwalniających pojazdów.
babcia Viola (2025.10.11)

info

9  
  0
@zarobiony brukarz - Wszędzie to nie ale akurat tam musi i będzie. a ty nie będziesz miał na to wpływu. Mówię ci to Ja. Pan i władca tego zadupia. I powiem Ci więcej brukarzyku to właśnie ty będziesz kładł tam kostkę 🤣🤣
Z poważaniem Twój Pancio (2025.10.11)
"A teraz urzędnicy pochylą się nad ofertami" - jak to brzmi groteskowo...
Puzon (2025.10.11)

info

3  
  1
proponuje ruchome schody.
obibok (2025.10.11)

info

2  
  0
@Przekonany Obłędem - Gdyby domki na Chrobrego wiedziały to wariant1 przebiegu nigdy by nie powstał tuż przy ich domach. Niszczy też podnóże stoku narciarskiego na hamowanie i parking. Możnaby igielit położyć i cały rok zjeżdżać. Na konsultacjach zdecydowana większość wskazywała warianty 2 i 3 po starej wytyczonej już drodze (są nagrania) a nie dwukrotnie droższy 1 niszczący najwięcej.
Do Przekonany (2025.10.11)
MASAKRA... BEMA wiecznie stoi, służby ratunkowe jak mają przejechać to cudem jakimś, wszędzie gdzie się da parkujący żołnierze. Może w końcu władze miasta ogarną tą sytuację, bo dwukierunkowa 13 Pułku niczego tu nie zmienia, bo dalej na światłach będzie się korkować, a jeszcze jak ktoś skręca z Bema w Czołgistów, to korek do Wyspiańskiego powstaje :). ZRÓBCIE W KOŃCU JAKIŚ PARKING PRZY JEDNOSTCE, MIESZKAŃCY MAJĄ JUŻ DOŚĆ WOJSKOWEJ SAMOWOLKI.
(2025.10.11)

info

2  
  0
@Saper - Żeby jeszcze się to nie skończyło tak, że wróci ruch jednokierunkowy bo stwierdzą, że nic nie zmieniło 🤭
KierowcaB (2025.10.11)
Mam też o desce... jak się odesce to cie popiesce...
(2025.10.11)
@Saper - Przypomnę, że w stronę Bema nic się nie zmieni. Zawsze ul.13 Pułku można było tam zjechać.
Mmie (2025.10.12)
Miałem ostatnio tą nieprzyjemność jechać nową ścieżką rowerową przy ulicy wschodniej... tam nikt nic nie ogarnia totalnie, chodnik i ścieżka, pobocza syf jakby droga była opuszczona od 15 lat, a jest oddana zaledwie dwa lata temu: połamane gałezie, tony liści, błoto, śmieci itp. Czy ktoś po budowie i oddaniu do użytkowania zagląda i zarządza porzadkiem na tym terenie?
syfkiłaimogiła (2025.10.13)

info

0  
  0