Wybrany wątek opinii
"Przypomnijmy, że po zakończeniu przebudowy ul.13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego i wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego, przeprowadzone zostaną badania natężenia ruchu. " - Jakiego ruchu? Otwarcie 13pułku zakorkuje Bema przy pętli tramwajowej na Saperów bo pas zjazdowy jest krótki na 3 auta. Budować Wschodnią wariant 2 lub 3 lepiej już zacznijcie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@Saper - Żeby jeszcze się to nie skończyło tak, że wróci ruch jednokierunkowy bo stwierdzą, że nic nie zmieniło 🤭
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Saper - Przypomnę, że w stronę Bema nic się nie zmieni. Zawsze ul.13 Pułku można było tam zjechać.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0