UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miałem ostatnio tą nieprzyjemność jechać nową ścieżką rowerową przy ulicy wschodniej... tam nikt nic nie ogarnia totalnie, chodnik i ścieżka, pobocza syf jakby droga była opuszczona od 15 lat, a jest oddana zaledwie dwa lata temu: połamane gałezie, tony liści, błoto, śmieci itp. Czy ktoś po budowie i oddaniu do użytkowania zagląda i zarządza porzadkiem na tym terenie?
syfkiłaimogiła