UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
MASAKRA... BEMA wiecznie stoi, służby ratunkowe jak mają przejechać to cudem jakimś, wszędzie gdzie się da parkujący żołnierze. Może w końcu władze miasta ogarną tą sytuację, bo dwukierunkowa 13 Pułku niczego tu nie zmienia, bo dalej na światłach będzie się korkować, a jeszcze jak ktoś skręca z Bema w Czołgistów, to korek do Wyspiańskiego powstaje :). ZRÓBCIE W KOŃCU JAKIŚ PARKING PRZY JEDNOSTCE, MIESZKAŃCY MAJĄ JUŻ DOŚĆ WOJSKOWEJ SAMOWOLKI.