UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Saper - Żeby jeszcze się to nie skończyło tak, że wróci ruch jednokierunkowy bo stwierdzą, że nic nie zmieniło 🤭
KierowcaB
@Saper - Żeby jeszcze się to nie skończyło tak, że wróci ruch jednokierunkowy bo stwierdzą, że nic nie zmieniło 🤭
KierowcaB