UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Saper - Żeby jeszcze się to nie skończyło tak, że wróci ruch jednokierunkowy bo stwierdzą, że nic nie zmieniło 🤭

KierowcaB

Anuluj