UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MASAKRA... BEMA wiecznie stoi, służby ratunkowe jak mają przejechać to cudem jakimś, wszędzie gdzie się da parkujący żołnierze. Może w końcu władze miasta ogarną tą sytuację, bo dwukierunkowa 13 Pułku niczego tu nie zmienia, bo dalej na światłach będzie się korkować, a jeszcze jak ktoś skręca z Bema w Czołgistów, to korek do Wyspiańskiego powstaje :). ZRÓBCIE W KOŃCU JAKIŚ PARKING PRZY JEDNOSTCE, MIESZKAŃCY MAJĄ JUŻ DOŚĆ WOJSKOWEJ SAMOWOLKI.