UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem ostatnio tą nieprzyjemność jechać nową ścieżką rowerową przy ulicy wschodniej... tam nikt nic nie ogarnia totalnie, chodnik i ścieżka, pobocza syf jakby droga była opuszczona od 15 lat, a jest oddana zaledwie dwa lata temu: połamane gałezie, tony liści, błoto, śmieci itp. Czy ktoś po budowie i oddaniu do użytkowania zagląda i zarządza porzadkiem na tym terenie?
syfkiłaimogiła