UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Saper - Przypomnę, że w stronę Bema nic się nie zmieni. Zawsze ul.13 Pułku można było tam zjechać.
Mmie
@Saper - Przypomnę, że w stronę Bema nic się nie zmieni. Zawsze ul.13 Pułku można było tam zjechać.
Mmie