UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każda pomoc dla młodzieży jest wskazana i w każdej cenie. Wydane dziś pieniądze będą owocować w przyszłości. A malkontenci zawsze będą marudzić. Za dużo, za mało, nie wtym miejscu, za mało ludzi, za dużo ludzi itd. Brawo za realizację dla władz miasta. Robić, nie słuchać wiecznych maruderów.